ERZİNCANDAN BİR DOST ELİ DOKUNDU YÜREĞİME

ERZİNCANDAN BİR DOST ELİ DOKUNDU YÜREĞİME

Tüm dost ve kardeşlerime şeker tadında günler diliyorum.Muhteşem geçen Cumar tesi gününün enerjisiyle Pazar günü bunalmadan tek olarak çalıştım.Ama Pazartesi yoğun luğu bayağı ağardı.İşime dalmışken Kargocu kardeşim yanıma geldi.Ben iş yeriy le ilgili bir evrak diye beklerken önce kendi ismimi sonrada tatlı arkadaşımın ismini gördüm.
Hemen merakla açtım paketi.Erzincan’dan uzanan dost eli yüreğime dokundu. Canım arkadaşım TÜLİN‘ciğim hepsi birbirinden değerli bir sürü hediye yollamış bana.Nasıl mutlu oldum anlatamam.
Kendi elleriyle yazdığı harika notta ayrı bir önem taşıyor tabii.Canım çok teşek kür ederim hepsine bayıldım.Paketten nelermi çıktı çok şık minik bir el çantası, arka daşımın kendi elleriyle yaptığı kolye ve küpeler,çorap,mascara,iki tane simli toka ve çikolata.Çikolata tabii Burak paşam tarafından afiyetle yenildi.Sana teşekkürlerini iletti canım.
Her zaman söylediğim gibi bana verdiğiniz değer,sevgi ve saygı hiç bir şeyle mukayese edilemez. İyiki varsınız hepinizi öpüyorum.

Etiketler:

Yorum Yaz