Mutlu Yıllar PAPATYAM

Mutlu Yıllar PAPATYAM
Dün yani 14 Şubat PAPATYAM‘ın yaşgünüydü.İki gündür oldukça rahatsız olduğum için bu postu anca yazma fırsatı buldum.Canım kardeşime sağlık,huzur,mutluluk ve bereket dolu güzel bir ömür dilerim.
Bu sene AYKIZIM Papatyam için sürpriz bir parti düzenleyeceğini söylediğinde çok heyecan landım ve keşke bizde yanınızda olabilsek dedim.O bir hafta sürekli telefonlaşmalarla geçti ve evet kısmet oldu ve ben,GÖNÜL‘üm ve prensesim BAHAR Pazar günü sürpriz partiye baş sürpriz olarak gittik.
Bu arada bizi götüren canım GÖNÜL’ümün eşi SUNAY beye sonsuz teşekkürler.
Pazar sabahı harika bir yolculuktan sonra AYKIZI’mın evine vardık sanki senelerdir birbi rimizi tanıyormuşuz gibi hiç sıkılmadan,çekinmeden harika bir şekilde karşılandık.
Salona geçtiğimizde muhteşem bir masa ve menü bizi bekliyordu.Bizde burdan giderken Gönül’üm o harika şeker hamurlu kurabiyelerinden,bende havuçlu kurabiye yaptım götürdüm.Papatyam maviyi çok sevdiği için masa mavi tonlarda hazırlanmıştı.Hani derler ya kuş sütü eksik inanın hiç eksik yoktu.
Papatyam’lar gelene kadar sohbet ettik.Kapı çalınca bizi salona sakladılar Papatyam salona gelip bizi karşısında görünce yaşadığımız mutluluk inanılmazdı:)))
Bizi bu harika günde bir araya getiren, misafirperverliklerini gösteren AYKIZIM ve ailesine sonsuz teşekkürler.
Dönüşler her zaman zordur ama bizde öyle olmadı papatyam bir sürprizle bizle beraber döndü şimdi canım Gönül’ümde misafir:)))Dönerken her zamanki nezaketiyle bizede armağanlar hazırlamış.Sağol gönlü zengin,hamarat  kardeşim…
Etiketler:

Yorum Yaz